WSPÓŁPRACA

Płyty węglowe i szklane firmy CompoTec

Polecamy płyty kompozytowe produkcji firmy CompoTec. Dostępne są płyty w 100% z włókna węglowego, szklanego, aramidowego (Kevlar) oraz kombinacji tych zbrojeń. Innowacyjna technologia produkcji zapewnia oferowanym płytom obustronnie gładką (błyszczącą lub matową) powierzchnię przy niższej masie oraz lepszej wytrzymałości i sztywności niż możliwe do osiągnięcia klasycznymi metodami infuzji czy docisku w podciśnieniu. Dostępne są zarówno płyty lite, jak i przekładkowe (plaster miodu, Airex/Herex, Soric/Coremat).

Płyty CompoTec mają jakość porównywalną z technologią „prepreg” (obustronnie gładkie wykończenie bez porów powietrza, możliwość zastosowania wysokotemperaturowych żywic epoksydowych, optymalny stosunek zbrojenia do żywicy, itp.).

W przypadku płyt litych CompoTec jako jedyna firma na rynku oferuje tolerancje grubości sięgające nawet +/-0.02mm. Płyty lite nie są klejone z dwóch połówek. Standardowo wykonywane są płyty w rozmiarze do 500 x 500mm i zakresie grubości od 0.25mm do 5mm. Większe rozmiary i grubości są możliwe na zamówienie. Możliwe jest również zlecenie wycięcia z płyt gotowych elementów na maszynie CNC.


Producent: CompoTec
biuro@compotec.pl
www.compotec.pl